Чучер - Сандево

чисто небо

16°

Изгрејсонце06:25

Зајдисонце18:25

Се осеќа15 °

Притисок1019 hPa

Влажност41%

УВ индекс1

Облачност1%

Прегледност10000

Брзина на ветер1

Насока на ветер269

Временска прогноза за Чучер - Сандево во наредните 7 дена

Пон 27 32° /15° облачно 29
Вто 28 25° /15° слаб дожд 36
Сре 29 18° /13° слаб дожд 100
Чет 30 16° /14° слаб дожд 100
Пет 01 19° /11° облачно 100
Саб 02 20° /9° мала облачност 23
Нед 03 22° /9° чисто небо 0