Добри Дол

облачно

10°

Изгрејсонце05:23

Зајдисонце19:41

Се осеќа9 °

Притисок1023 hPa

Влажност86%

УВ индекс1

Облачност54%

Прегледност10000

Брзина на ветер1

Насока на ветер15

Временска прогноза за Добри Дол во наредните 7 дена

Нед 09 20° /8° чисто небо 1
Пон 10 22° /11° облачно 38
Вто 11 22° /12° слаб дожд 62
Сре 12 21° /10° слаб дожд 22
Чет 13 17° /10° слаб дожд 67
Пет 14 18° /9° слаб дожд 63
Саб 15 23° /11° облачно 80