Кадино

мала облачност

31°

Изгрејсонце05:01

Зајдисонце20:12

Се осеќа31 °

Притисок1014 hPa

Влажност42%

УВ индекс4

Облачност18%

Прегледност10000

Брзина на ветер0

Насока на ветер65

Временска прогноза за Кадино во наредните 7 дена

Саб 02 35° /20° умерен дожд 8
Нед 03 33° /19° чисто небо 7
Пон 04 34° /21° слаб дожд 0
Вто 05 35° /20° слаб дожд 0
Сре 06 35° /21° чисто небо 8
Чет 07 34° /21° слаб дожд 23
Пет 08 27° /18° слаб дожд 63