Лабуништа

чисто небо

-11°

Изгрејсонце06:56

Зајдисонце16:41

Се осеќа-17 °

Притисок1029 hPa

Влажност82%

УВ индекс0

Облачност5%

Прегледност10000

Брзина на ветер3

Насока на ветер21

Временска прогноза за Лабуништа во наредните 7 дена

Пон 24 -5° /-13° облачно 27
Вто 25 -2° /-13° чисто небо 0
Сре 26 /-9° чисто небо 4
Чет 27 /-6° чисто небо 10
Пет 28 /-3° чисто небо 9
Саб 29 /-1° слаб снег 100
Нед 30 /-2° слаб снег 94