Логоварди

облачно

12°

Изгрејсонце05:23

Зајдисонце19:37

Се осеќа11 °

Притисок1020 hPa

Влажност80%

УВ индекс2

Облачност100%

Прегледност10000

Брзина на ветер2

Насока на ветер27

Временска прогноза за Логоварди во наредните 7 дена

Нед 09 19° /7° облачно 33
Пон 10 21° /9° мала облачност 18
Вто 11 22° /10° облачно 37
Сре 12 23° /10° слаб дожд 10
Чет 13 18° /9° слаб дожд 34
Пет 14 22° /8° чисто небо 6
Саб 15 25° /10° облачно 95