Логоварди

чисто небо

28°

Изгрејсонце05:05

Зајдисонце20:10

Се осеќа28 °

Притисок1016 hPa

Влажност50%

УВ индекс4

Облачност7%

Прегледност10000

Брзина на ветер2

Насока на ветер19

Временска прогноза за Логоварди во наредните 7 дена

Саб 02 33° /18° умерен дожд 2
Нед 03 31° /17° слаб дожд 6
Пон 04 32° /19° слаб дожд 7
Вто 05 32° /19° слаб дожд 0
Сре 06 32° /18° слаб дожд 9
Чет 07 32° /17° слаб дожд 14
Пет 08 29° /16° слаб дожд 1