Марино

мала облачност

15°

Изгрејсонце05:06

Зајдисонце19:54

Се осеќа14 °

Притисок1011 hPa

Влажност91%

УВ индекс3

Облачност14%

Прегледност10000

Брзина на ветер1

Насока на ветер146

Временска прогноза за Марино во наредните 7 дена

Вто 24 30° /14° слаб дожд 23
Сре 25 32° /15° чисто небо 5
Чет 26 33° /17° слаб дожд 20
Пет 27 33° /17° слаб дожд 13
Саб 28 31° /16° слаб дожд 66
Нед 29 25° /15° умерен дожд 39
Пон 30 25° /11° чисто небо 4