Миладиновци

облачно

-3°

Изгрејсонце06:54

Зајдисонце16:35

Се осеќа-7 °

Притисок1028 hPa

Влажност66%

УВ индекс0

Облачност61%

Прегледност10000

Брзина на ветер4

Насока на ветер328

Временска прогноза за Миладиновци во наредните 7 дена

Пон 24 -1° /-5° облачно 66
Вто 25 /-7° мала облачност 21
Сре 26 /-4° облачно 54
Чет 27 /-2° облачно 44
Пет 28 /0° мала облачност 11
Саб 29 /0° слаб снег 100
Нед 30 /-1° облачно 50