Милетино

слаб снег

-6°

Изгрејсонце06:56

Зајдисонце16:38

Се осеќа-8 °

Притисок1029 hPa

Влажност94%

УВ индекс0

Облачност94%

Прегледност1067

Брзина на ветер1

Насока на ветер1

Временска прогноза за Милетино во наредните 7 дена

Пон 24 -4° /-12° слаб снег 77
Вто 25 -2° /-12° чисто небо 1
Сре 26 /-7° мала облачност 22
Чет 27 /-5° мала облачност 12
Пет 28 /-2° чисто небо 10
Саб 29 /-1° слаб снег 100
Нед 30 /-3° слаб снег 45