Милетино

облачно

28°

Изгрејсонце05:04

Зајдисонце20:14

Се осеќа28 °

Притисок1016 hPa

Влажност51%

УВ индекс4

Облачност64%

Прегледност10000

Брзина на ветер1

Насока на ветер99

Временска прогноза за Милетино во наредните 7 дена

Саб 02 32° /20° умерен дожд 3
Нед 03 30° /19° слаб дожд 19
Пон 04 31° /20° слаб дожд 15
Вто 05 32° /20° слаб дожд 0
Сре 06 32° /20° чисто небо 4
Чет 07 30° /18° умерен дожд 17
Пет 08 25° /17° слаб дожд 64