Владимирово

облачно

-8°

Изгрејсонце06:48

Зајдисонце16:31

Се осеќа-12 °

Притисок1027 hPa

Влажност92%

УВ индекс0

Облачност89%

Прегледност5847

Брзина на ветер2

Насока на ветер5

Временска прогноза за Владимирово во наредните 7 дена

Пон 24 -5° /-10° облачно 74
Вто 25 -4° /-11° облачно 47
Сре 26 /-9° мала облачност 22
Чет 27 /-7° облачно 47
Пет 28 /-3° чисто небо 6
Саб 29 /-3° слаб снег 100
Нед 30 /-3° облачно 85