Владимирово

чисто небо

29°

Изгрејсонце04:57

Зајдисонце20:07

Се осеќа28 °

Притисок1015 hPa

Влажност35%

УВ индекс4

Облачност1%

Прегледност10000

Брзина на ветер1

Насока на ветер31

Временска прогноза за Владимирово во наредните 7 дена

Саб 02 31° /17° слаб дожд 8
Нед 03 28° /16° чисто небо 7
Пон 04 30° /16° чисто небо 3
Вто 05 31° /17° чисто небо 0
Сре 06 31° /17° облачно 42
Чет 07 31° /16° слаб дожд 53
Пет 08 27° /15° слаб дожд 10